Brodziki Wedi

Elementy podłogowe Fundo

Wedi Fundo jest niezawodnym i ekonomicznym rozwiązaniem do budowy wodoszczelnych i licujących z podłogą kabin natryskowych.
Elementy posadzkowe nie przepuszczające wody przeznaczone pod płytki ceramiczne są nie tylko zawsze praktyczne i niezawodne, otwierają one również zupełnie nowe możliwości kształtowania dla pomieszczeń mokrych i łazienek – przy łatwej i pewnej zabudowie.


 • szczelnie montowany odpływ podłogowy
 • dodatkowo wodoodporne pokrycie
 • ustalony spadek
Fundo Primobrodzik_kwadratowy_odplyw_centralny
Kwadratowe i prostokątne wykonania elementów podłogowych Fundo są klasycznymi kształtami tej serii wzorniczej. Warianty te zapewniają dużo miejsca pod prysznicem a równocześnie stwarzają wrażenie pewnego urozmaicenia.
trolloFundo Trollo
Okrągły element podłogowy Fundo Trollo pokazuje, jak można się dobrze czuć w tym otoczeniu. Kształt ten czyni z normalnych natrysków oazy przeżyć – nawet przy średnicy tylko ok. jednego metra jest wystarczająco dużo miejsca również w małych łazienkach.
borgoFundo Borgo
Jeśli żądany natrysk powinien lub musi być umieszczony w narożu pomieszczenia a w koncepcji ukształtowania maja być zaokrąglone linie, wtedy w grę wchodzi element podłogowy wedi Fundo Borgo – jako doskonałe połączenie ładnego wzoru i funkcjonalności.
nautiloFundo Nautilo
wedi Fundo Nautilo stał się absolutnym highlight w łazience, gdy do dyspozycji jest wystarczająca ilość przestrzeni. Kształt ślimaków imitujących naturę jest wtedy nie tylko elementem licującym z podłogą, lecz również połączeniem z odpowiednimi elementami ściennymi absolutnie jedynym w swoim rodzaju natryskiem.
easy_setSzybko i łatwo: system podbudowy Fundo Primo Easy Set
Za pomocą zestawu Fundo Primo Easy Set można szybko i łatwo umieścić natryski licujące z podłogą na odpowiedniej wysokości – bez pracochłonnego wypełnienia zaprawą i jastrychem. Całkowita wysokość montażowa zestawu Fundo Primo Easy Sets wynosi 14 cm.
Prawdziwy odpływ

Elementy podłogowe Fundo Spezial

Obydwa sympatyczne, licujące z podłogą elementy natryskowe reprezentują właściwości wzornicze całej serii Fundo.

Dla obydwu rodzajów Fundo do dyspozycji są dwa ruszty ze stali szlachetnej.
Po wyregulowaniu listew maskujących ze stali szlachetnej odpływ liniowy może być wyłożony najróżniejszymi płytkami ceramicznymi i wykładzinami z kamienia naturalnego. Dzięki dostosowaniu listwy maskującej możliwe są przy tym wykładziny z wysokościami montażowymi 4,5 mm do 14,5 mm (lub 7 mm do 20 mm w zależności od wyboru listwy maskującej).
riolito_riofinoFundo Riolito /Riofino

Fundo Riolito oraz Fundo Riofino elementy natrysków licujące z podłogą z odpływem liniowym. Pozwala on na odpływ wody natrysku w postaci wąskiego strumienia.
 • Riolito: boczny odpływ liniowy
 • Riofino: centryczny odpływ liniowy

Potrzebny do tego spadek został przygotowany w elementach podłogowych
Doskonałe wykończenie.

Profil Fundo Riolito dla natrysków licujących z podłogą.
Profil wedi Fundo Riolito jest specjalnie pomyślany dla elementu posadzkowego Fundo Riolito. Umożliwia on doskonałe optyczne przejście ze spadku elementu podłogowego do poziomej wykładziny podłogowej Jest on dostępny zarówno jako wykonanie prawe i lewe jak również w różnych wysokościach i daje się łatwo montować. W przypadku natrysków licujących z podłogą ten nowy profil spadku stanowi istotne połączenie ładnego wzoru i zabezpieczenia.

Elementy podłogowe Fundo: wykonania na wymiar

 • grubość: 40 mm
 • inne grubości na zamówienie
 • dowolnie wybierane położenie odpływu
 • kształty kwadratowe, prostokątne lub wielokątne
 • zakrzywienia i zaokrąglenia możliwe na zamówienie
 • termin dostawy ok. 4 tygodnie

Natryski bez barier z elementami ściennymi Fundo Trollo, Nautilo

Element ścienny Fundo Trollo istnieje do wyboru albo całkiem bez drzwi lub ze szklanymi drzwiami wahadłowymi lub szklanymi drzwiami przesuwnymi.

Do natrysków licujących z podłogą opracowaliśmy specjalnie element ścienny Fundo Nautilo. Równie dobrze można go zamontować jako wejście z prawej lub z lewej strony.

fundo_scianka