Ceramica Sant`Agostino ściany

Sant’ Agostino jest firmą rodzinną, założoną w 1964 roku. Oferuje szeroki wachlarz produktów, od „kameralnych” serii świetnie pasujących do małych mieszkań,  serie doskonale sprawdzające się również w obiektach użyteczności publicznej i uniwersalne.
Sant’ Agostino jest jednym z liderów w zakresie ciągłych poszukiwań i wdrażania nowych technologii. Fabryka ta, jako jedna z pierwszych, zastosowała technikę druku cyfrowego przy produkcji gresów ceramicznych.
Druk cyfrowy daje możliwość odtwarzania wysokiej jakości grafiki a tym samym otwiera zupełnie nowe horyzonty w projektowaniu i produkcji powierzchni wyrobów ceramicznych. System ten pozwala osiągnąć nieskończoną ilość wariantów graficznych na ten sam temat i tym samym pozwolił przezwyciężyć typową tradycyjną technikę produkcji opierającą się na zasadzie powtórzenia.
Technika cyfrowa to również „kolor nieograniczony”, ogromny krok w zakresie odwzorowania barw ponieważ daje możliwość odtwarzania dowolnych odcieni i tonów. Tradycyjne metody produkcji ograniczały również obszar pokrywania powierzchni wzorem. Druk cyfrowy umożliwia nie tylko drukowanie „od krawędzi do krawędzi” ale przede wszystkim daje niesamowite rezultaty w zakresie odwzorowania motywu i powoduje efekt przestrzenności.