Cordivar Design

Cordivari Design: znak fabryczny, który jest uwieńczeniem badań technicznych i kreatywności artystycznej Cordivari.

Cordivari Design to nowa koncepcja przenikająca sferę emocji i sentymentów: jest podróżą w poszukiwaniu pasji i uczuć, które znajdują swe odzwierciedlenie w pięknym wnętrzu Państwa domu gdzie każdy element jest wyrazem wyjątkowej osobowości. Piękne grzejniki Cordivari Design mogą stać się w ten sposób niekwestionowanym bohaterem współczesnej przestrzeni mieszkalnej, wyjątkowym dodatkiem dekoracyjnym. który podaruje styl i elegancję jakiemukolwiek pomieszczeniu lub typowi wyposażenia wnętrz.

Niepowtarzalny styl, unikalne i ujmujące kształty. Oto styl Cordvari Design, który od lat korzysta z współpracy architektów i projektantów międzynarodowej sławy.

Produkt cieszący się na rynku powodzeniem można rozpoznać poprzez łatwość z jaką zdobywa gusty i upodobania ekspertów, przekraczając granice swojej branży i stając się ikoną kreatywności. W dziedzinie budownictwa ważne jest pogłębienie tego związku, gdyż uzupełnienia wyposażeń wnętrz wzbogacają i inspirują nasze codzienne otoczenie, dom, dając komfort, dobrobyt materialny i zmysłowy, ciepło.badge_led

Z takimi oczekiwaniami, subtelne i przyjazne ciepło grzejnika Badge, zdobyło arenę międzynarodową. pozyskując również uznanie jury Comfort & Design i otrzymując prestiżową nagrodę na targach Mostra Convegno Expocomfort w Mediolanie (11-15 marzec 2008). Po otrzymaniu nagrody Design Plus we Frankfurcie i nominacji Ideo Bain Design Prix w Paryżu, grzejnikowi Badge zostało przyznane dodatkowe wyróżnienie za jakość estetyczną i innowacje techniczne. Również zmysłowe i faliste kształty grzejnika Lola zostały docenione przez międzynarodową publiczność.

lola inoxLola, ikona urządzeń grzewczych Cordivari Design, w październiku 2008 zdobył wyróżnienie "Gold Viiia" w kategorii „ogrzewanie" w konkursie organizowanym przez magazyn "ViIIa", jedno z najlepszych czasopism w zakresie projektowania, architektury i trendów w Polsce.

Rok 2006 firma Cordivari rozpoczęła osiągnięciem ważnego celu. Po uzyskaniu w poprzednich latach certyfikatu jakości, a następnie certyfikatu UNI EN 180 14001, pod koniec 2005 roku firma zdobyła dostosowanie do nowej normy 18014001 :2004, potwierdzając swoje zaangażowanie społeczne i troskę o środowisko naturalne.

To prestiżowe wyróżnienie zostało zatwierdzone przez Tuv, międzynarodowy organ uznawany za gwarancję rygoru i powagi.

Poza tym w styczniu 2006 została odnowiona certyfikacja Systemu Zarządzania jakością na okres kolejnych trzech lat. System Zarządzania Cordivari łączy "Jakość" i "Środowiska" i stanowi praktyczny przewodnik dla wdrażania i ciągłego doskonalenia ekozarządzania, poczynając od oszczędności energii i wody, po racjonalizację gospodarki surowców.

Celem Systemu jest stworzenie procesów o znikomym wpływie na środowisko oraz wyposażenie firmy w przyrządy pomiaru i korekty wpływu wywoływanego na środowisku.

Ekozarządzanie procesami, jest również głównym celem już w fazie projektowania z korzyścią w zakresie przejrzystości i niezawodności dla otoczenia.