Devon&Devon kabiny

Zaczęło się w 1945 roku wraz z powstaniem firmy Giulio Tanini, która od samego początku dostarczane materiały dla budownictwa. W 1960 roku, w okresie silnego wzrostu gospodarczego, firma została dodatkowo wzmocniona i zaczął specjalizować się w dystrybucji i sprzedaży materiałów podłogowych, płytki ceramiczne i wyposażenia i armatury łazienkowej.Technicznycha i handlowycha wiedza, zgromadzona w czasie z połączenieniem nowych pomysłów przedstawionym przez drugie pokolenie, które wyrosło w rodzinnym biznesie doprowadził do narodzin Devon & Devon w 1989 r. z celem marketingowym na kompletne wystroje łazienk. W ciągu dwudziestu lat Devon & Devon odnotowana stały wzrost oraz sukces na skalę międzynarodową. We wrześniu 2011, Devon & Devon prezentuje się z nowym logo. Wraz z nowym logo Devon & Devon uosabia syntezę stylistyki klasycznej i współczesnej, w tym samym czasie, pozostawiając przestrzeń dla przyszłych ewolucji stylu.

Estetyka i funkcjonalność, piękno i komfort w połączeniu z dbałością o detale i wykorzystanie wysokiej jakości surowców, są to cechy wyróżniające jakości marki.

Projekt i koncepcja jest inspirowana przeszłością, oryginalność i spójność absoluta, jest podstawą estetycznego i technicznego wykonania łazienki, która wymaga nowoczesnej wygody i komfortu.
Łazienka może być przekształcona w miejsce prywatnego luksusu inspirowana najbardziej eleganckich i wybitnych europejskich tradycji.