Grespania podłogowe

Grespania zbudowała swój prestiż w oparciu o kluczowe wartości - innowacji, jakości, służby i odpowiedzialności. Począwszy od roku 1976, ciągłe inwestowanie i wprowadzanie najnowszych osiągnięć w produkcji płyt posadzkowych i ściennych pozwoliło firmie Grespania na osiągnięcie pozycji światowego lidera. Stosowane wzornictwo jest coraz bardziej różnorodne i wszechstronne. Nowe kolekcje otwierają się na nowe zastosowania i scenariusze. Prezentują pomysły dla tych, którzy pragną nadać swemu domowi wyjątkowy własny styl, oferują rozwiązania estetyczne dostosowane do codziennego użytkowania. Obecnie ceramika produkowana przez firmę Grespania nie zna ograniczeń.

Najwyższa jakość procesów produkcyjnych, stałe ulepszanie wzornictwa, troska o zapewnienie klientowi najlepszej obsługi, całkowite zaangażowanie w ochronę środowiska naturalnego i odpowiedzialne zachowanie w tym zakresie. Na tych właśnie filarach Grespania opiera swą filozofię od chwili założenia firmy w Castellón, w regionie o bogatych tradycjach produkcji ceramiki i glazury. Nasza firma od ponad trzydziestu lat pozostaje wierna tym postulatom i jest stale motywowana dążeniem do rozwoju.

Obecnie Grespania posiada trzy fabryki wykorzystujące najnowsze zdobycze techniki i najbardziej zaawansowane procesy produkcyjne: przeznaczone do produkcji płytek podłogowych z gresu porcelanowego i wytwarzania płytek ściennych z białej pasty. Oprócz ośrodków produkcyjnych w Hiszpanii firma posiada filie we Francji, Włoszech, Holandii, Polsce, Wielkiej Brytanii i Meksyku. Jej produkty obecne są na całym świecie.

Dziś, po ponad trzydziestu latach od założenia, Grespania wciąż spogląda w przyszłość.

Szczególne, zaciszne miejsce, ciepła i życzliwa atmosfera, niesforna i zabawna przestrzeń... – to, i dużo więcej, znajdziesz w nowych kolekcjach Grespanii. Pozwól sobie na zanurzenie się w wyrafinowanym luksusie lub nadaj swemu domowi nowoczesny i wygodny charakter. Wszelkie marzenia stają się rzeczywistością. Dzięki najnowszym seriom firmy Grespania wszystko jest możliwe.