Grohe

Połączenie estetyki z wydajnością.
Wzornictwo firmy GROHE to więcej niż dobry wygląd, detale i estetyka. Produkty GROHE tworzone są, aby inspirować użytkownika, nawiązać z nim relację i rozumieć się z nim intuicyjnie.

Wzornictwo GROHE to odzwierciedlenie naszego systemu wartości koncentrujących się wokół marki, w którym liczy się przede wszystkim jedno – ciągłość wzornictwa. Wzornictwo to zasadniczy filar strategii firmy GROHE, której założeniem jest dostarczanie doskonałej równowagi pomiędzy wyjątkową technologią, jakością i wzornictwem.
Dobre wzornictwo polega na zrozumieniu ludzi. To z kolei przekłada się na wymagania, pragnienia i oczekiwania użytkowników względem produktu i usługi, z których korzystanie sprawia im prawdziwą przyjemność. W GROHE projektowanie rozpoczyna się od odpowiedzi na następujące pytanie: czego ludzie potrzebują?

Odpowiedź na to pytanie wymaga pozyskania informacji z bardzo wielu źródeł – począwszy od grup fokusowych po wykorzystanie zaawansowanych technik obserwacji. Wiedza ta pozwala nam zaspokajać potrzeby naszych klientów - zarówno te wyartykułowane jak i ukryte – oraz stanowi punkt wyjścia do systemowego procesu projektowania.

GROHE Red®

Wrząca woda w mgnieniu oka z twojej armatury kuchennej.

Stały dostęp do wrzątku. Dawniej potrzebowałeś garnka lub czajnika, teraz możesz mieć wrzątek bezpośrednio z baterii. Innowacyjny system GROHE Red® stale utrzymuje w bojlerze od trzech do sześciu litrów wrzącej wody (w zależności od wersji bojlera) gotowej do użycia w każdej chwili.

GROHE Blue®
Chilled & Sparkling

Wyjątkowe orzeźwienie.

Każdego dnia wszyscy możemy korzystać z i cieszyć się z luksusu wody pitnej prosto z baterii. Większość z nas chętnie używa jej do gotowania i przygotowywania herbaty i kawy, ale jeśli chcemy wypić szklankę zimnej wody sięgamy po butelkę wody mineralnej, gdyż odstrasza nas zapach i smak wody z kranu. Jest to mało wygodne i nie do końca ekonomiczne. Zainwestuj w system GROHE® Blue, a będziesz miał stały dostęp do świeżo filtrowanej wody o wspaniałym smaku.

GROHE Blue® Chilled & Sparkling łączy nowoczesny wygląd z wysokiej jakości filtrem i systemem chłodzącym. Jest tak łatwy w użyciu jak zwykła kuchenna bateria. Prawe pokrętło służy do standardowego mieszania zwykłej ciepłej i zimnej wody, natomiast lewe pokrętło z wbudowanym kolorowym wyświetlaczem LED reguluje zawartość kwasu węglowego w przefiltrowanej i schłodzonej wodzie.
 
 

Minta Touch

Pasja od pierwszego dotyku.

Zakochaj się w GROHE Minta Touch. To bateria wyjątkowo czuła. Dzięki innowacyjnej technologii EasyTouch bateria reaguje energicznie nawet na najdelikatniejszy dotyk. I to wystarczy by wzbudzić w Tobie szczególną pasję.
Baterie kuchenne Minta to nasz bestseller, który pokazuje się ze swojej najpiękniejszej strony: wyjątkowo estetycznej, lśniąc jasnym blaskiem chromu dzięki technologii GROHE StarLight®.

To, że masz brudne ręce, nie oznacza, że bateria nie może być czysta. Aby uruchomić strumień wody, po prostu dotknij Minta Touch wierzchem dłoni, nadgarstkiem lub przedramieniem. W ten sposób, zgodnie z mottem „Brudne ręce-czysta armatura”, bateria zawsze pozostanie w czystości.

A kiedy ręce są czyste? Wówczas spokojnie możesz uruchomić baterię w sposób tradycyjny. Za pomocą dźwigni można swobodnie regulować temperaturę i natężenie strumienia wody. GROHE Minta Touch jest typem armatury, która w inteligentny sposób łączy w sobie dwa rodzaje obsługi. Czyż nie jest to proste, a jednocześnie niezwykle poruszające?