Grohe akcesoria

Akcesoria

VARIS

Kolekcja akcesoriów stworzona na tych samych zasadach, co nasze kolekcje GROHE Ondus® i Veris to wizualnie atrakcyjne wykończenie Twojej łazienki, konsekwentnie dziedziczące kształt rombu, co pozwala na skomponowanie niezbędnego dopełnienia przestrzeni kąpielowej w upragnionym stylu.

Ondus

Stworzona na tych samych zasadach co nasza kolekcja GROHE Ondus®, ta wizualnie atrakcyjna gama akcesoriów obejmuje kształty rombu i wszystkie elementy niezbędne do stworzenia przestrzeni kąpielowej w stylu architektonicznym.

Ale na tym jeszcze nie koniec. Dekadenckie elementy, takie jak wolno stojący pojemnik na szampana, czy wieszak na szlafroki, wprowadzą element luksusu i nie musimy chyba dodawać, że akcesoria GROHE Ondus® są dostępne w całej gamie kolorów: księżycowej bieli, aksamitnej czerni, oszronionego tytanu i chromu GROHE StarLight® .

Allure

Kolekcja ta, stworzona, aby współgrać z harmonijnym designem baterii Allure, stanowi doskonałe wykończenie twojej łazienki GROHE SPA®.

Allure Brilliant

Bazujące na modularnym koncepcie wymienialnych elementów, akcesoria Allure Brilliant nie tylko uzupełniają twoją łazienkę, ale są też wyznacznikiem stylu.
Kolekcja ta, wyróżniająca się płytami ściennymi o strukturze kryształu, wykorzystuje płaskie powierzchnie i intrygujące kąty kolekcji baterii z chromu o wysokim połysku i łączy je z kubkami i pojemnikami na mydło.

Grandera

Kolekcja GROHE Grandera ™ oferuje szeroką gamę produktów dla wyróżnienia Twojego domowego SPA. Teraz możesz zaaranżować idealną przestrzeń łazienkową, dopasowaną do Twoich indywidulnych potrzeb. Wysoka jakość i wyjątkowy kunszt odzwierciedlone są również w wielu dekoracyjnych elementach o precyzyjnych i czystych kształtach. Imponująco szeroki zakres uzupełniają liczne akcesoria z białej porcelany, każdy doskonale wpasowany w całość zamysłu kolekcji. Idealny sposób na tworzenie stylowych akcentów w łazience.

Przedstawiamy tu Państwu tylko nieliczne kolekcje firmy GROHE z bardzo bogatej oferty.