Grohe armatura

Połączenie estetyki z wydajnością.
Wzornictwo firmy GROHE to więcej niż dobry wygląd, detale i estetyka. Produkty GROHE tworzone są, aby inspirować użytkownika, nawiązać z nim relację i rozumieć się z nim intuicyjnie.

Wzornictwo GROHE to odzwierciedlenie systemu wartości koncentrujących się wokół marki, w którym liczy się przede wszystkim jedno – ciągłość wzornictwa. Wzornictwo to zasadniczy filar strategii firmy GROHE, której założeniem jest dostarczanie doskonałej równowagi pomiędzy wyjątkową technologią, jakością i wzornictwem.
Dobre wzornictwo polega na zrozumieniu ludzi. To z kolei przekłada się na wymagania, pragnienia i oczekiwania użytkowników względem produktu i usługi, z których korzystanie sprawia im prawdziwą przyjemność. W GROHE projektowanie rozpoczyna się od odpowiedzi na następujące pytanie: czego ludzie potrzebują?

Odpowiedź na to pytanie wymaga pozyskania informacji z bardzo wielu źródeł – począwszy od grup fokusowych po wykorzystanie zaawansowanych technik obserwacji. Wiedza ta pozwala nam zaspokajać potrzeby naszych klientów - zarówno te wyartykułowane jak i ukryte – oraz stanowi punkt wyjścia do systemowego procesu projektowania.
 
Baterie łazienkowe GROHE są rezultatem połączenia nagradzanych projektów z wykorzystaniem luksusowych materiałów i najnowszych, wiodących technologii. Każda kolekcja oferuje szeroki wybór rozmaitych rodzajów baterii, umożliwiając uzupełnienie najnowszych produktów ceramiki łazienkowej oraz podkreślenie Twojego własnego stylu.