Hansa baterie kuchenne

Od czasów powstania firmy przed 100 laty nazwa HANSA jest synonimem wysokiej jakości. Oferowanie klientom produktów najwyższej jakości - ten cel przyświeca nam już od dziesiątków lat i do jego realizacji podchodzimy z pasją i powagą. Wprowadzając produkty, które pod względem wzornictwa, zastosowanych materiałów, poziomu obróbki i rozwiązań technicznych mogą stanowić dla innych przykład do naśladowania. A także poprzez nasze zaangażowanie na rzecz wszystkich naszych partnerów.

Dowodem na spełnianie tych wysokich wymagań jest niezwykła seria wyróżnień przyznanych naszej firmie: W 2012 r. czytelnicy niemieckiego czasopisma branży instalacyjnej „markt intern“ w przeprowadzanym co dwa lata przeglądzie producentów armatury sanitarnej już po raz 18. z rzędu wybrali firmę HANSA jako „Partnera dla rzemiosła numer 1”!

To, co nas utwierdza w naszym zaangażowaniu, dla naszych partnerów jest źródłem pewności. Wyrosłe na tej podstawie obopólne zaufanie daje firmie HANSA siłę i pozwala patrzeć z ufnością w przyszłość.