Hansgrohe armatura łazienkowa

Perfekcja pod względem formy i funkcjonalności standardem Hansgrohe wczoraj i dziś. Pionier łazienkowy Hans Grohe oraz jego potomkowie od roku 1901 nieprzerwanie o krok wyprzedzają własną epokę. Tak było wówczas, gdy wynaleźli pierwszą główkę prysznicową (1928), tak było również wtedy, gdy wprowadzili na rynek Raindance (2003), obwieszczając nowy etap historii prysznica. Ponad 100 lat od założenia firmy siłą napędową szwarcwaldzkiego przedsiębiorstwa nadal jest skrupulatność i precyzja wykonania, a nadrzędnym celem – oczywiście korzyść i przyjemność dla klientów.

Avantgarde? Modern? Classic? Zanim zapoznasz się z naszym szerokim asortymentem, ustal sam, jaki styl preferujesz. Pozwól się zainspirować i odkryj swój styl w łazience.

Szukasz nowej armatury do umywalki, prysznica, wanny, bidetu? Hansgrohe oferuje armaturę na każdy gust, na każdy portfel i do każdego rodzaju łazienki. Niezależnie od Twoich marzeń, życzeń czy przestrzeni, jaką dysponujesz. Tutaj znajdziesz wszystkie linie z poszczególnymi produktami i pasującymi akcesoriami. Poza tym: termostaty i armatura sterowana elektronicznie.

Wszystkie linie są wyposażone w wysokiej jakości technologię Hansgrohe.