Hoesch kabiny

Wysoka jakość

Wyjątkowa kompetencja w zakresie kąpieli i wellness 'made in Germany': renomowany producent wyrobów łazienkowych z Düren, z główną siedzibą w Kreuzau, zalicza się do liderów w zakresie wellness w branży sanitarnej – również poza granicami Niemiec: HOESCH jest znany na całym świecie jako producent produktów premium z ekskluzywnego segmentu design i wellness.

Wysoka kompetencja w zakresie designu

Produkty są wykonywane z najlepszego akrylu sanitarnego. Ten nadający się bardzo dobrze do obróbki materiał high-tech, otworzył całkiem nowe możliwości w zakresie tworzenia formy i kolorów. Przyjemny w dotyku i równocześnie trwały wspiera kreatywność projektantów, bawiących się konwencjami i starających się zawsze zaskakiwać klientów nowymi kreacjami.

Duża różnorodność produktów

Dla Hoesch wellness znaczy dużo więcej niż nowoczesny styl życia: zdrowe rozkoszowanie się życiem bazuje na równowadze między ciałem, duszą i umysłem. Paleta produktów jest ciągle poszerzana o nowe modele i praktyczne akcesoria łazienkowe. Asortyment sięga od kompaktowych rozwiązań dla początkujących do ekskluzywnych luksusowych modeli.

Dzięki ergonomicznym wannom, wielofunkcyjnym kabinom prysznicowym i kabinom parowym jak również wydajnym systemom hydromasażu, pojęcie wellness osiąga razem z HOESCH całkiem nowy wymiar.

HOESCH Kabiny prysznicowe

Gdy brakuje czasu na dłuższą kapiel, bądź nie mamy wystarczająco dużo miejsca na wannę, najlepszym rozwiązaniem jest kompaktowa, dobrze wyposażona kabina prysznicowa. Poczuj kaskadę delikatnych kropli, które w formie równomiernego strumienia spływają początkowo na głowę, później na ramiona, by w końcu otulić przyjemnie całe ciało rozładowując napięcie i stres. Zakochasz się w tym uczuciuPerfekcyjnie zaprojektowana kabina w połączeniu z efektywnymi funkcjami, nie będzie wyłącznie oczarowywać swoim wyglądem, ale przyniesie przede wszystkim odprężenie po wyczerpującym dniu. Nie przepuść takiej okazji. Dzięki kreatywnym pomysłom firmy Hoesch zamienisz swoją łazienkę w Twoją osobistą świątynię wellness, której relaksujące i ożywcze działanie za każdym razem będzie wprawiać Cię w zachwyt. Nie ma nic bardziej cennego niż świeża energia życiowa, której źrodło możesz znaleźć w swoim własnym domu.Nie czekaj dłużej.