Hoesch wanny

Wysoka jakość

Wyjątkowa kompetencja w zakresie kąpieli i wellness 'made in Germany': renomowany producent wyrobów łazienkowych z Düren, z główną siedzibą w Kreuzau, zalicza się do liderów w zakresie wellness w branży sanitarnej – również poza granicami Niemiec: HOESCH jest znany na całym świecie jako producent produktów premium z ekskluzywnego segmentu design i wellness.

Wysoka kompetencja w zakresie designu

Produkty są wykonywane z najlepszego akrylu sanitarnego. Ten nadający się bardzo dobrze do obróbki materiał high-tech, otworzył całkiem nowe możliwości w zakresie tworzenia formy i kolorów. Przyjemny w dotyku i równocześnie trwały wspiera kreatywność projektantów, bawiących się konwencjami i starających się zawsze zaskakiwać klientów nowymi kreacjami.

Duża różnorodność produktów

Dla Hoesch wellness znaczy dużo więcej niż nowoczesny styl życia: zdrowe rozkoszowanie się życiem bazuje na równowadze między ciałem, duszą i umysłem. Paleta produktów jest ciągle poszerzana o nowe modele i praktyczne akcesoria łazienkowe. Asortyment sięga od kompaktowych rozwiązań dla początkujących do ekskluzywnych luksusowych modeli.

Dzięki ergonomicznym wannom, wielofunkcyjnym kabinom prysznicowym i kabinom parowym jak również wydajnym systemom hydromasażu, pojęcie wellness osiąga razem z HOESCH całkiem nowy wymiar.

HOESCH Wanna

Znajdź wannę swoich marzeń. Stylowa i funkcjonalna łazienka powinna kojarzyć się przede wszystkim z reklaksem. Czystość formy to istotny punkt służący firmie Hoesch do podkreślenia roli wanien o designerskim wyglądzie: tworzą one realną przestrzeń z funkcją wellness, która dostarcza zarówno ciału i jak i duszy bezgranicznych wrażeń. Zrealizuj swoje marzenia o kąpielowym raju we własnym domu. Nasza szeroka oferta obejmuje wanny o przestronnym wnętrzu, różnych długościach dna oraz ergonomiczych kształtach. Wybierz między modelami wolnostojącymi, bądź modnymi wersjami do zabudowy, które dostępne są w wersji z jednym lub dwoma oparciami. Także dla wymagających posiadamy szczególny model z regulowanymi oparciami na plecy, które wykonane zostały z czarnej pianki PU. Czerń materiału na tle białego akrylu sanitarnego podkreśla ciekawy design wanny. Rozgość się i poczuj komfor we własnej łazience.