I Sassi di Assisi

I Sassi di Assisi: kamienie mistrza Cosmati. Podłogi, ściany,ozdobny kamień naturalny. Praca z marmurem, trawertynem i antykami. Antyczne marmurowe podłogi wewnątrz i na zewnątrz.

Marmur rzeźbiony z bloku: umywalki, zlewy, blaty kuchenne, umywalki, brodziki, wanny, drzwi, gzymsy, fontanny.

Uderzające wykończenie z zaokrąglonymi narożnikami i nieregularną, chropowatą nawierzchnią, postarzane, to cechy, które wyróżniają te produkty od podłóg po ściany postarzanego marmuru, małe i duże rozmiary.

Produkty, które odtworzaja urok środowisk starożytnych i elegancki, gdzie znajdziesz ich naturalne ukończenia w dekoracjach: szeroką gamę rozet,  elipsy,  kompozycji greckich, które są w stanie spełnić wszelkie wymagania kompozycji, z największą twórczą dokładnością.

Zlewozmywaki i umywalki z tradycją, wykonane z trawertynu naturalnego. Portale, które mogą być wykorzystane jako gzymsy, ościeżnice okienne, ramy do kominów i innych rozwiązań konstrukcyjnych i estetycznych. I oczywiście schody, blaty i specjalne elementy środka, wszystko wykonane z marmuru i trawertynu naturalnego.

Istnieje również cała gama elementów dekoracyjnych wykonanych tą techniką, które były inspirowane przez, fresk: dekoracje, które pochodzą z tradycji klasycznej, w wykonaniu wykwalifikowanych dekoratorów z naturalnego trawertynu. Wśród propozycji jest duży wybór zdobionego sufitu, wykonanego jak zawsze ręcznie.