Irsap

Firma, która z poszukiwania stworzyła swoją historię i z udoskonalania swoją teraźniejszość. W sektorze grzejników pokojowych, jest marką gwarantującą jakość. Jakość, która rodzi się z bogatego doświadczenia w ogrzewaniu pomieszczeń mieszkalnych oraz konsekwentnego działania, które sprawiło, że Firma osiągnęła najwyższy poziom na rynku włoskim i międzynarodowym.

Ciągły rozwój, który wyróżnia technologię IRSAP, dotyczący procesów produkcyjnych i samego produktu, objął w ostatnich latach także kwestie estetyki, przyznając przedmiotom, które z trudem były postrzegane jako część wchodzącą w skład wystroju domu, dodatkowe walory, wspaniale łącząc w sobie funkcjonalność i formę.

Polepszenie jakości życia w każdego rodzaju pomieszczeniach poprzez produkty, systemy i innowacyjne funkcje zastosowane do ogrzewania, klimatyzacji i przetwarzania powietrza, przywiązując jednocześnie jak największą wagę do wymagań użytkownika i chroniąc środowisko, taka jest misja IRSAP.

Grzejniki łazienkowe

Suszarki do ręczników stanowią doskonałą odpowiedź na potrzebę praktyczności i ciepła. Idealne do łazienki, ale także, dzięki delikatnej linii, lekkości i brakowi kantów, pasują do każdego rodzaju pomieszczenia i umeblowania.

Grzejniki pokojowe

tesi4

Idealne połączenie klasy, elegancji i linearności.

Grzejniki pokojowe są elementem, który pasuje do każdego rodzaju pomieszczenia zapewniając jednocześnie dobrą wydajność dzięki strukturze ze stalowych rur.

TESI  stanowią najbardziej funkcjonalny i elegancki system ogrzewania pokojowego charakteryzujący się dużą dowolnością kompozycyjną dzięki możliwości wyboru między 5 głębokościami i 19 wysokościami. Grzejniki dekoracyjne

tratto

Niesamowite kształty pozwalają zgubić tradycyjną formę grzejnika i nadać pomieszczeniu nowego wdzięku.

Każdy grzejnik dekoracyjny możemy pomalować na dowolny kolor specjalny z palety Irsap.