Kermi kabiny

Marka Kermi to gwarancja ciepłej, świeżej atmosfery, która dzięki swym produktom zagości w przestrzeni Państwa domu.

Długoletnie doświadczenie, pasja w tworzeniu pięknych form oraz zaawansowana wiedza i możliwość wykorzystania najnowocześniejszych technologii rodzą przedmioty, których niezawodność gwarantuje niemiecka marka.
Kermi, której główna siedziba mieści się w Bawarii, należy do szwajcarskiej grupy kapitałowej AFG Arbonia-Forster-Group, globalnego lidera branży. Zaliczamy się do wiodących europejskich producentów, zarówno w zakresie techniki grzewczej, jak i kabin prysznicowych. Zatrudniamy ok. 1300 wykwalifikowanych fachowców, którzy korzystając z najnowszych osiągnięć technologicznych, wciąż udoskonalając linie produktowe, wyznaczają trendy na rynku.

Wraz ze wzrostem powierzchni łazienki rośnie pragnienie dużej, niczym nieograniczonej swobody ruchów, również pod prysznicem. Oferta ścian Walk-in-Shower XS firmy Kermi nadaje projektowaniu wnętrza łazienki zupełnie nową perspektywę. To nowoczesne wzornictwo na nowo definiuje miejsce korzystania z prysznica. Wolnostojące, duże szyby zapewniają wrażenie przestrzeni, gwarantując swobodny dostęp, również w przypadku łazienek o ograniczonej powierzchni.

Hydrofobowa mikropowłoka

KermiClean to trwała powłoka uszlachetniająca powierzchnię szkła, mająca podobne właściwości do powierzchni teflonowej w naczyniach.

Powłoka KermiClean powlekająca powierzchnie szklane:

  • ułatwia spływanie wody
  • redukuje przyczepności zanieczyszczeń i osadów
  • jest odporna na działanie środków chemicznych
  • przedłuża odstępy, w których należy gruntownie czyścić kabinę
  • sprawia, że czyszczenie jest przyjaźniejsze środowisku, ponieważ wymaga użycia mniejszej ilości środków czystości
  • powoduje, że czyszczenie szklanych kabin jest dziecinnie łatwe

KermiClean charakteryzuje się wysoką wytrzymałością na ścieranie. Naszą powłokę poddaliśmy badaniu laboratoryjnemu. Wykazało ono, że po 20.000 cyklów wytarcia ściereczką lub gąbką KermiClean jest nadal w stanie niemal nienaruszonym!