Kludi akcesoria

KLUDI jest wiodącym producentem i dostawcą baterii kuchennych, łazienkowych oraz natryskowych. Do produkcji armatury KLUDI używane są wyłącznie wysokiej jakości materiały. Cechuje się ona również starannym wykonaniem i niezmienną na przestrzeni lat, wysoką jakością, pozostającą w bardzo korzystnym stosunku do cen. KLUDI potrafi wcześnie rozpoznawać rynkowe trendy i zamieniać je na produkty atrakcyjne dla konsumentów pod względem innowacyjnych technologii, funkcjonalności i designu.

KLUDI kładzie głęboki nacisk na terminowość realizacji dostaw, trwałość oferowanych produktów oraz profesjonalną obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną. Serwis KLUDI cechuje stały, wysoki poziom jakości, co zawsze spotyka się z uznaniem klientów i budzi ich zaufanie. W wielu skrupulatnie przeprowadzanych audytach zewnętrznych, którym dobrowolnie poddała się firma, KLUDI uzyskało potwierdzenie swojej niezawodności. Dzięki tak wysokim standardom i precyzyjnej kontroli wewnętrznej KLUDI jest na międzynarodowym rynku uznawane od lat za dobrego, wiarygodnego partnera handlowego.

Interpretując design zgodnie z misją KLUDI, jest on jednym z głównych czynników strategicznego rozwoju firmy. Jego zadaniem jest zaspokajanie obecnych i przyszłych potrzeb ludzi, poprzez tworzenie spójnych i celowych koncepcji produktów lub systemów.

Design według KLUDI spełnia trzy zasadnicze kryteria:

  • Po pierwsze: forma podąża za funkcją.
  • Po drugie: życie użytkowników staje się prostsze, przyjemniejsze i bardziej komfortowe.
  • Po trzecie: nawet po wielu latach produkt jest atrakcyjny estetycznie i sprawia użytkownikom przyjemność.