Kohler baterie kuchenne

Podstawą projektów firmy KOHLER jest ponadczasowa elegancja. Wiedza dotycząca projektowania i wytwarzania produktów, zdobyta od 1873 roku, umożliwia firmie stworzenie wizerunku czołowego producenta, który zapewnia najlepsze wrażenia w każdym domu. KOHLER łączy kolor, fakturę i nowatorskie projekty, aby zapewnić wszystko co najlepsze.

Można wybrać stylowe wyposażenie, aby rozwijać swoją kreatywność lub po prostu docenić czystość i klasykę linii serii - niezależnie od wyboru, będą się Państwo cieszyć z przebogatych rozwiązań firmy KOHLER, przez długie lata.

Duża ilość serii armatury, zapewnia możliwość, szerokiego wyboru wykończenia. Armatura firmy KOHLER®, Vibrant PVD, idealnie pasuje dla Klientów, którzy oczekują pięknego, lśniącego, solidnie wyglądającego wykończenia. Proces fizycznego osadzania pary (PVD- Physical Vapour Deposition) sprawia, że wykończenie jest odporne na zarysowania, korozję i matowienie. Bogate wykończenia są wytwarzane zgodnie z wysokimi standardami produkcyjnymi a nawet je przekraczają.

Produkty KOHLER zapewniają jakość wynikającą z tradycji. Umiejętności są przekazywane z pokolenia na pokolenie i łączone z nowatorską technologią oraz ponadczasowym wzornictwem, co zapewnia trwałość z której słynie KOHLER.

Doświadczenie to bogactwo. Doświadczenie to sztuka.

Karbon

To zestawienie funkcjonalności i fascynującej formy baterii zlewozmywakowej "Karbon", będzie należało do optycznego centrum każdego wyposażenia kuchni Armatura przegubowa, umożliwia osiągnięcie każdej roboczej pozycji oraz lokalizację natrysku na życzonym miejscu.

Poprzez ten wyrafinowany system, pozostają obydwie ręce wolne do innych czynności.

Dalszą ciekawostką jest zwięźle zabudowana (dżojstickowa - dźwignia armatury), która dodaje temu zespołowi szczególnej elegancji.

Karbon jednoczy klasyczny mosiądz z innowacyjnym włóknem węglowym. To umożliwia tej armaturze nadzwyczajną funkcjonalność i podkreśla jedyny w swoim rodzaju optyczny styl przystosowany aktualnych potrzeb.

  • 5 przegubów
  • opcje natryskowe: strumień i natrysk wodny
  • Dżojstickowa - dźwignia armatury" - możliwość zabudowy prawo- lub lewostronnej (0 51 mm)

karbon_foto