La Fenice ścienne

"La Fenice" działa od ponad dziesięciu lat w samym sercu wiodącym na świecie okręgu ceramiki i jest jednym z najbardziej prestiżowych i cenionych firm we Włoszech. Dziś "La Fenice" jest punktem odniesienia dla całej nowej generacji przedsiębiorstw, które łączą w sobie elastyczność, jakość produktów i usług z wysoce konkurencyjnej koncepcji sprzedaży adresowanym do wymagających, doświadczonych klientów.

Jest liderem w sektorze dystrybucji masowej, firma zdobyła uznanie i podziw najlepszych międzynarodowych sieci handlowych.

Znakomita i skuteczne sieć logistyczna "La Fenice", pozwala aby dostarczyć klientom tylko gdy potrzebują towarów, tym samym ratując ich od konieczności ponoszenia kosztów magazynowania i gwarantujących skrupulatną, sprawną i terminową obsługę, opartą na dokładności i umiejętności spedycjnych.

"La Fenice" nadal buduje swój sukces na odpowiednio przemyślanej, dynamicznej strategii handlowej mającej na celu zapewnienie możliwie najwyższego poziomu jakości i usług.

Zawsze uważnie śledzi zmiany na rynku, poprzez znaczne inwestycje w badania naukowe, przewidywania trendów i gustów konsumentów i ciągłych innowacji oraz estetycznych jakości materiałów. Wszystko to, aby utrzymać i zwiększyć zaufanie i uznanie klientów, wybranych i wierny od lat, na całym świecie.