Paul Neuhaus oświetlenie

Paul Neuhaus Leuchten GmbH. W ofercie firmy znajduje się szeroki wachlarz produktów oświetleniowych. Głównym celem działalności jest zaspokojenie zróżnicowanych potrzeb każdego Klienta. Dlatego też Paul Neuhaus proponuje lampy w różnym stylu, od prostych i minimalistycznych, po bardziej ozdobne i nowoczesne. Oferta konstruowana jest tak, żeby każdy z Klientów mógł znaleźć oświetlenie odpowiednie do upodobań i zgodne z osobistym gustem. Z łatwością można je dopasować zarówno do wnętrz klasycznych jak i nowoczesnych, w których oświetlenie jest integralną częścią architektury.

Poprzez opracowywanie i wdrażanie energooszczędnych produktów firma przyczynia się do zapobiegania zmianom klimatu. Dla Klientów oznacza to otrzymanie produktu, który obniża koszty zużycia energii elektrycznej i świadomość przyczyniania się do zmniejszenia presji na środowisko. Firma Paul Neuhaus zaczęła stosować coraz popularniejsze oświetlenie ze źródłem światła w postaci diod LED (light-emitting diode). Obniżanie zużycia energii i wzrost żywotności osiągane również przez stosowanie systemów niskonapięciowych (12 V).

Kompetencja i wyczerpująca informacja to filozofia, jaką firma Paul Neuhaus stosuje w kontaktach z Klientami. Zmianie uległy wzory, mody, kolekcje, źródła światła – stała pozostaje jednak FASCYNACJA OŚWIETLENIEM!.