Petra Antiqua

Petra Antiqua powstał w 1990 roku jako mała firma rzemieślnicza pracująca w sektorze postarzania marmuru, działając przede wszystkim na poziomie lokalnym.

Dzięki duchowi przedsiębiorczości i determinacji rodziny Bressar, Petra Antiqua rozszerzyła swoją ofertę handlową na terenie całych Włoch i wielu krajów europejskich.

Ciągłe doskonalenie poziomu jakości produktów w połączeniu ze stałymi kreatywnymi badaniami i obecnośćą na najważniejszych wydarzeniach w branży pozwoliło firmie dołączenia do gronia liderów w sektorze antycznego marmuru.

Firma najnowszej historii wyróżnia się wprowadzeniem nowej i eleganckiej artystycznej gamy produktów, kreacje wykwalifikowanych mistrzów rzemiosła, którzy przemieniają kamień do szlachetnych i wyrafinowanych elementów wystroju, że przydają klasy i niepowtarzalnego styl każdemu pomieszczeniu lub przestrzeni.

Dziś, Petra Antiqua eksportuje swoje kolekcje artystyczne z marmuru na całym świecie z autorytetem nazwy i charakterystycznym włoskim nieprzeciętnym stylu artystycznym.