SanSwiss kabiny

aquapere

CO TO JEST?

AQUAPERLE to specjalna warstwa polimerów na szybach naszych kabin prysznicowych. Polimery te, pod wpływem wysokiej temperatury i skomplikowanych procesów technologicznych, wchodzą w reakcję ze szkłem kabiny tworząc na jej powierzchni niezwykle trwałą i przezroczystą powłokę ochronną. Dzięki tej powłoce, woda z szyb kabiny spływa bardzo szybko i nie pozostawia żadnych śladów. Zanieczyszczenia nie osadzają się w mikrostrukturze szkła, lecz na powłoce ochronnej, skąd łatwo je usunąć.

CZYSTOŚĆ I HIGIENA

Kabina prysznicowa to przede wszystkim szkto, a czystość i przejrzystość szkła decyduje o dobrym efekcie wizualnym naszej łazienki. Wiemy, jak wiele zależy od czystych szyb i wiemy, jak trudno utrzymać je w czystości. Dlatego WSZYSTKIE szyby naszych kabin zabezpieczamy powłoką AQUAPERLE, która pielęgnację szyb czyni niezwykle łatwą i prostą.

SPOKÓJ NA WIELE LAT

Powłoka AQUAPERLE nie wymaga odnawiania i używania jakichkolwiek środków konserwujących. Jej skuteczne działanie sięga nawet 8 lat. Wystarczy za pomocą zwykłej wody, ściereczki lub gumowej ściągaczki usunąć po każdej kąpieli zanieczyszczenia z powtoki AQUAPERLE. W zależności od rodzaju wody, koszty czyszczenia kabiny wyposażonej w powtekę AQUAPERLE są nawet do 6 razy mniejsze, niż przy kabinie ze zwykłym szkłem lub z szybami z powtokami ochronnymi w postaci nakładanych sylikonów lub wosków.

Tylko u nas kupując kabiny tej marki dostajesz nie 2 a 5 lat gwarancji.