Terma

Terma została założona w 1991 roku jako firma Terma E. Brylowski. Od samego początku działalność firmy ukierunkowana była na produkcję instalacji grzewczych, w szczególności grzejników dekoracyjnych i łazienkowych, wykonywanych w technologii rurkowej. Konsekwentne realizowanie przyjętej strategii rozwoju przyczyniło się do zbudowania silnej pozycji firmy na rynku.

W roku 1995 r. nastąpił znaczący zwrot w historii przedsiębiorstwa. Wyodrębniona została Terma - Trade Sp. z o.o., która przejęła sferę działalności handlowej od istniejącej już „Terma - E. Brylowski". Ponadto, nowo założona firma podjęła dystrybucję grzejników konwektorowych Slant/Fin. W ciągu wielu lat intensywnej obecności, zarówno na rynku polskim, jak i na rynkach zagranicznych, firma znacznie poszerzyła swoją dotychczasową działalność, wzbogacając ofertę produktową m.in. o grzałki i akcesoria do grzejników. Przez lata pracy zaowocowało to rosnącą liczbą zadowolonych Klientów oraz wzrostem sprzedaży.

Przez szereg lat za swoją działalność otrzymaliśmy liczne i prestiżowe nagrody, takie jak: Złoty Instalator, Grzejnik Roku, Jakość Roku, Wzór Roku - przyznany przez Ministra Gospodarki, Gepardy Biznesu, Produkt Roku, Gazele Biznesu i inne. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom pragniemy stale poszerzać naszą ofertę o kolejne, wysokiej jakości produkty dostosowane specjalnie do potrzeb Klientów.

Design

cane-2Wychodząc naprzeciw aktualnym trendom pojawiającym się na rynku, ze szczególną starannością, dbamy o wzornictwo naszych produktów. Oryginalne bryły i formy produktów oraz szeroki ich wybór sprawiają, że każde wnętrze będzie wyjątkowe. Podejmujemy współpracę z najlepszymi projektantami. Inicjujemy wydarzenia i konkursy wspierające i doskonalące wzorniczo naszą ofertę. W dorobku mamy m.in. tak prestiżowe nagrody jak Wzór Roku 2007 i 2009, czy też Grzejnik Roku 2007 i 2009.

 

 

 

 

Jakość

Terma posiada prestiżowy Certyfikat Systemu Zarządzania, potwierdzający spełnianie wymagań normy ISO 9001:2008. Certyfikat, wystawiony przez instytut Det Norske Veritas, obejmuje projektowanie, wytwarzanie i sprzedaż grzejników rurkowych, grzałek elektrycznych oraz maszyn budowlanych. Dokument jest potwierdzeniem wysokiego, światowego standardu systemu zarządzania Terma , a tym samym dowodem na najwyższą jakość wszystkich procesów zachodzących w przedsiębiorstwie. Firma opracowała system kontroli jakości, który do minimum ogranicza zwroty reklamacyjne oraz sprawia, że nasze produkty należą do najtrwalszych i najlepszych jakościowo na rynku. Już na etapie wyboru materiałów do produkcji, korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań oraz dostawców. Każdy etap produkcji poprzedzony i zakończony jest kontrolą jednostkową, co pozwala na szybkie reagowanie w przypadku wystąpienia niezgodności oraz stanowi ważny punkt zaczepienia w procesie doskonalenia oferowanego asortymentu.

Perla

We wszelkich aspektach działalności kierujemy się dobrem i satysfakcją naszych Klientów, których oczekiwania i potrzeby są dla nas inspiracją. Cenimy innowacje. Podejmujemy wyzwania zmian organizacyjnych i technologicznych, które zapewniają nam ciągły rozwój. Firma ogromna wagę przywiązuje do dbałości o najwyższą jakość oferowanych produktów, poddając je szczegółowej kontroli na każdym etapie cyklu wytwarzania. Terma opracowała specjalną technologię łączenia kolektorów pionowych i poziomych, która sprawia, że spojenia rur są niewidoczne, co znacznie podwyższa estetykę oferowanych produktów. Ponadto każdy grzejnik poddawany jest próbie szczelności. Takie przygotowanie produktu oraz wysoka jakość powłoki malarskiej pozwalają firmie zaproponować aż 8-letnią gwarancją. Jako pierwszy polski producent, wprowadziliśmy także na rynek wygodne, ruchome konsole mocujące grzejnik do ściany.

 

Firma oferuje szeroką gamę różnorodnych grzejników łazienkowych i dekoracyjnych odznaczających się wysoką funkcjonalnością i oryginalnym wzornictwem, które sprawi, że każde wnętrze będzie wyjątkowe. Ofertę grzejników uzupełniają grzałki, funkcjonujące w układzie centralnego ogrzewania, w grzejnikach olejowych oraz w podgrzewaczach wody. Grzałka to doskonały sposób zapewniania komfortu termicznego w pomieszczeniach przez cały rok. Dodatkowe funkcjonalności takie jak m.in.: współpraca z timerami i termoregulatorami, pozwalają monitorować zużycie energii oraz świadomie zarządzać czasem grzania i temperaturą otoczenia.

Ekologia

Jesteśmy firmą pro-ekologiczną. W trosce o środowisko naturalne Terma ze szczególną starannością zabiega o zmniejszanie ilości wprowadzanych ścieków i spalin. Współpracuje także z najlepszymi dostawcami, celem pozyskiwania najlepszych, proekologicznych materiałów do produkcji. Realizacja wszystkich zakupów zasobów, niezbędnych do produkcji, uwzględnia ich wpływ na środowisko oraz zdrowie człowieka. Nasza wykwalifikowana kadra produkcyjna, współpracując z dostawcami, stale dba o wykorzystywanie jak najmniej szkodliwych materiałów.