VADO armatura

Przez okres 25 lat obecności w branży armatury łazienkowej, VADO może poszczycić się reputacją firmy, która wyprzedza oczekiwania klientów oraz stale dąży do wprowadzania innowacyjnych produktów najwyższej jakości. Od początku założenia firmy w 1988 roku, VADO nieustannie rozwija się projektując i tworząc wysokiej jakości armaturę łazienkową na rynek Wielkiej Brytanii oraz na rynki zagraniczne. Firma stale umacnia swoją pozycję na rynku międzynarodowym, oferując produkty w ponad 50 krajach na sześciu kontynentach.

12-letnia gwarancja producenta

VADO zostało uhonorowane nagrodą “Queen’s award for Enterprise in International Trade” w 2012 roku. Nagroda przyznawana jest w imieniu królowej Wielkiej Brytanii, została ustanowiona w 1965 roku i jest uznawana za najbardziej prestiżową nagrodę Zjednoczonego Królestwa, jaką może otrzymać przedsiębiorstwo. VADO zdobyło to wyróżnienie w uznaniu nieustającego rozwoju i wzrostu sprzedaży na rynkach eksportowych, osiągniętych dzięki dążeniu do innowacyjności produktów, jakości i najwyższych standardów obsługi klienta.

jakość

Wszystkie nasze produkty poddane są restrykcyjnemu procesowi kontroli jakości, aby upewnić się, że spełniają one wymagania, które pozwalają nam zaoferować 12-letni okres gwarancji. Produkty wykończone w złocie antycznym objęte są 3-letnim okresem gwarancji.

wzornictwo

W ofercie znajdują się produkty o bardzo zróżnicowanym wzornictwie, począwszy od baterii w stylu retro, po nowoczesne baterie z kaskadowymi wylewkami. Obecność na rynkach całego świata pozwala firmie VADO być na bieżąco z najnowszymi technologiami i trendami w naszej branży.