Victoria Albert wanny

Victoria + Albert Wanny to brytyjska marka z cieszący się światową reputacją pięknych wanien wolnostojących i basenowych.

 

Założona w 1996 roku z pasji do łaźni i kąpieli, firma ma siedzibę w Wielkiej Brytanii i Afrykce Południowej. Dziś, międzynarodowe korzenie Victoria + Albert łączą globalny projekt, sprzedaży i działań marketingowych, produkcji aby dostarczyć piękne, luksusowe, wysokiej jakości i trwałe produkty.

 

W ostatecznym rachunku jakości i stylu, linie modeli są pełe inspirujących wzorów wykonanych w 100% z QUARRYCAST ®, mieszanki, wapieni wulkanicznych i żywic wysokiej wydajności, naturalnie biała. Każda pozycja jest indywidualnie, ręcznie wykończona przez rzemieślników.

Wszystkie wanny wolnostojące są produkowane w Republice Południowej Afryki, Victoria +  Albert stara się być innowacyjny jako lider rynku wanien wolnostojących.

 

Istnieją trzy główne kolekcje  w Victoria + Albert, Klasyczny, Współczesny i Premium, wszystkie oferują unikalne rozwiązanie dla Twoich potrzeb, czy to mała przestrzeń łazienki albo nowoczesna łazienka.