Baterie kuchenne Villeroy&Boch

Villeroy&Boch jest marką, która budzi podziw i szacunek na całym świecie. Firma już od ponad 250 lat jest firmą rodzinną, co w dzisiejszym świecie biznesu należy do rzadkości. Oprócz porcelany stołowej firma ma w swojej ofercie także zlewozmywaki ceramiczne i baterie kuchene. Składając zamówienie masz pewność, że wybierasz szanowaną markę o bogatym dziedzictwie i nieprzemijającej jakości.

1. Bateria AMY CERAMIKA (powierzchnia w kolorach ceramiki) należy do baterii montowanych na zlewie lub powierzchni roboczej (tzw. baterie sztorcowe). 

2. Zasięg wylewki wynosi 24 cm, dzięki temu doskonale się sprawdzi przy większych zlewozmywakach.

3. Temperaturę wody i wielkość strumienia zwykłej wody wybierasz przy pomocy tylko jednej dźwigni sterującej znajdującej się na górze baterii. Wygodne i proste w użyciu rozwiązanie.

4. W cenie baterii są elastyczne przewody przyłączeniowe o długości 350 mm, które sprawdzą się w trudnych warunkach montażowych. Dodatkowo nakrętka 3/8 cala gwarantuje łatwy i pewny montaż.

5. Możesz wybierać spośród 15 kolorów (zobacz w galerii produktu), wybierając ten, który najbardziej odpowiada Tobie i który pasuje do Twojej kuchni.