Villeroy&Boch tarasowe

Villeroy & Boch jest bardzo innowacyjną firma ze starodawną tradycją. Jest to jedna z najważniejszych marek w Niemczech, Europie i nawet na świecie w produkcji ceramiki. Od jego powstania ponad 260 lat temu, firma założona w 1748 roku rozwinęła się w międzynarodową marką stylu życia. Villeroy & Boch jest reprezentowana w 125 krajach na całym świecie i posiada 15 zakładów produkcyjnych w Europie, Meksyku i Tajlandii.

Tradycja, jakość i oryginalność: Są to klasyczne atrybuty Villeroy & Boch, które dają konsumentom wsparcie i wskazówki. Innowacyjna siła, styl i design: Są to wartości, które inspirują ludzi i dają im swobodę projektowania domów według własnego indywidualnego gustu.

Villeroy & Boch koncentruje swoją działalność w takich działach firmy jak łazienka, kuchnia i porcelana stołowa. Różnorodne, kompletne rozwiązania z zakresu produktów przekonujące użytkowników, jak również projektantów i architektów pod każdym względem.

"Łazienka" nie tylko oferuje ceramiczne kolekcje łazienkowe w różnych stylach, ale także wysokiej klasy meble łazienkowe, armatura i akcesoria.
"Wellness" z innowacyjnymi prysznicami, wannami i jacuzzi jest imponująca mieszanka piękna, jakości i technologii.
"Porcelana stołowa" to zarówno stylizowane, bogato dekorowane kolekcje jak i bardzo nowoczesne, proste w formie i oszczędne w zdobieniach serwisy.

Wszystkie produkty tej marki łączy najwyższa jakość materiałów i wykonania oraz wyjątkowa elegancja.

 

Pescara oryginalność i naturalność posadzki z terakoty, replikacja z wysokiej jakości wytrzymałego gresu szkliwionego. W opalizujących kolorach i powierzchni, dwa beżowe odcienie tworzą ponadczasową naturalność, która jest kompatybilna z wieloma stylami życia.

Płytki dostępne są w rozmiarach 30 x 30 cm i 45 x 45 cm nadają się do stosowania wewnątrz i na zewnątrz.