Vitrex mosaic

Nowość i nowoczesność wkomponowane w historię malarstawa , stanowią podstawę misji Vitrex Mosaici ,firmy powstałej w 2006 roku ,ale uznanej już i poważanej na rynku.
Poza tradycyjnymi szklanymi mozaikami, Vitrex proponuje kolekcję Glamour – subtelną grę szlachetnych i wyrafinowanych materiałów, pozwalających zadowolić najbardziej osobiste oczekiwania.Wyrazem są realizacje projektów z fotografii i rysunków na zyczenie klientów.Jesteśmy otwarci do współtworzenia rzeczywistości.

Mosaico Fotografico

Nowe mozaiki ścienne (nie nadające się na podłogę) z nieskończoną możliwością dostosowywania. Pozwala skserografować zdjęcia fotograficzne o różnych wymiarach, które są chronione specjalnymi żywicami anty-UV aby osiągnąć rezultat na najwyższym poziomie.
Fotografia może być kopiowana na mozaice szklanej w formacie 2,3×2,3 o grubości 8 mm lub 1,1×1,1 o grubości 4 mm.

Mosaico Artistico

“Artystyczne Obrazy” wykonywane są ręcznie przy użyciu różnych rodzajów szkła w oparciu o kolory znajdujące się na wzorze. Kostki są łamane jedna po drugiej aby umożliwić reprodukcję jakiejkolwiek postaci, wymaganaj przez klienta, o wyjątkowej i specyficznej jakości. Aby ułatwić układanie i osiągnąć optymalne resultaty, obraz jest rozkładany w ponumerowane płytki.