Zehder

Firma Zehnder Polska Sp. z o.o. jest spółką-córką grupy Zehnder Group ze Szwajcarii. Grupa Zehnder jest obecna na całym świecie i pozostaje europejskim liderem rynku grzejników dekoracyjnych i łazienkowych.

grzejnik dekoracyjnyGrzejniki dekoracyjne marki Zehnder kształtują przestrzeń życiową. Stworzone przez renomowanych światowych projektantów form użytkowych, oferują możliwość wyposażenia wnętrz w sposób nowoczesny i wyszukany. Doskonale dają się integrować w ramach aktualnie obowiązujących trendów wyposażenia wnętrz. Pełen przepychu styl dworski, minimalistyczny puryzm, konwencjonalny styl klasyczny czy przepełniony barwami styl nowoczesny stoją przed nami otworem.

grzejnik dekoracyjnyOd piwnicy po dach: łazienka, kuchnia, sypialnia, czy toaleta gości - zawsze można dopasować odpowiedni produkt. Puśćmy wodze fantazji: grzejniki dekoracyjne Zehnder, dostępne są w ponad 700 kolorach i wariantach wykończenia powierzchni. Gdyby tego było mało, wykonamy dla Państwa wszelkie formy specjalne: zestawianie pod kątem, gięcie w łuki lub krawędzie pod wybranym kątem.

Zagadnienie nowoczesnego wzornictwa jest mocno zakotwiczone w filozofii koncernu Zehnder. Będąc pionierem branży, w 1980 roku wprowadza pierwszy na świecie grzejnik łazienkowy - Zehnder Universal.

Z początkiem lat 90-tych pojawił się grzejnik Zehnder Arcus - pierwszy grzejnik nazwany obiektem do wyposażania wnętrz. Zaprojektowanie grzejnika Zehnder Yucca kilka lat później, zapoczątkowało nową erę - piękny kształt i bezproblemowe, boczne umieszczanie tkanin na grzejniku traktowanym jako suszarka. 

grzejnik dekoracyjny

Dekoracyjna łazienka z jednej ręki - to idea przyświecająca kooperacji koncernów Villeroy&Boch i Zehnder. Rozpoczęta w 2004 roku współpraca, zaowocowała stworzeniem linii grzejników dopasowanych stylistycznie do światów łazienek Villeroy&Boch. W roku 2005 ciepło przybrało nową formę.

Seria grzejników Dualis w pierwszej linii łączy w sobie dwa materiały i nadaje grzejnikom formę łagodnej fali.

Horyzontalne i wertykalne modele otwierają nieograniczone zakresy zastosowań: od suszarki do ręczników w łazience po pokój gościnny np. w mieszkaniu typu "loft".

Mamy świadomość znaczenia stwierdzenia "Życie jest stylem!" i możecie być Państwo pewni, że wysokogatunkowe produkty z segmentu "Lifestyle" przyniosą oczekiwany efekt w wyposażanych wnętrzach.