Misja i filozofia firmy

Podążając za naszą filozofią kształtowania przestrzeni staramy się tworzyć wysokiej klasy projekty od fazy koncepcyjnej po dopracowane rysunki techniczne, oraz pomoc w realizacji projektu.

Każdy projekt jest dla nas szczególny, dlatego mogą liczyć Państwo na naszą kreatywność i zaangażowanie.  

Nie boimy się odważnych wyzwań. Tworzymy wnętrza zarówno małych mieszkań , domów ,nieprzeciętnych rezydencji, jak i obiektów użyteczności publicznej: restauracji, hoteli, biur …

Nasze kreacje nie odbiegają od europejskich trendów w sztuce i lokują się na wysokim poziomie korelacji ze sztuką użytkową. 

SALON SPRZEDAŻY

Odpowiadając na potrzeby klienta od 1997 roku prowadzimy ekskluzywny salon łazienek,

zainspirowany światową stylistyką i sprowadzony do polskich realiów.

Ekskluzywność polega nie tyle na cenie, co na wyborze najlepszej jakości materiałów i dobrym designie.

To co mamy do zaoferowania mogą Państwo spotkać w najlepszych salonach Mediolanu, Paryża czy Nowego Jorku.

Wiele z naszych produktów firmowanych jest światowej sławy nazwiskami projektantów.

Reprezentujemy najlepsze marki włoskich, niemieckich i hiszpańskich producentów.

Szeroki wybór materiałów stwarza nam niemal nieograniczone możliwości aranżowania wnętrz.

Do dyspozycji Państwa pozostają doświadczeni projektanci naszego studia projektowego, którzy mają odpowiedzieć na Państwa życzenia.

The House of Villeroy & Boch

W 1998 roku firma Villeroy & Boch obchodziła 250 rocznicę powstania. Z okazji tego doniosłego wydarzenia firma postanowiła wprowadzić śmiałą koncepcję marketingu i sprzedaży „The House of Villeroy & Boch”. Koncepcja ta zakłada pięknie zaprojektowane wnętrza – łazienki, kuchni, holu i salonu w jednym miejscu tak by przedstawiał kawałek prawdziwego domu. Koncepcja opiera się na znanym fakcie w marketingu „Znaczące ma to, czego zapragnie klient”. Gdy chce urządzić łazienkę trudno mu dobrać resztę urządzeń ceramiki sanitarnej do wybranej przez siebie płytki, które będą pasowały do siebie. Wszystkie produkty ceramiki sanitarnej wymagają odpowiedniego otoczenia w przyszłej łazience klienta.

„The House of Villeroy & Boch” daje zintegrowaną całość tak naprawdę to kawałek domu w salonie sprzedaży. Wszystkie „domy” projektowane i przygotowywane są przez pracowników Villeroy & Boch w Mettlach, by zapewnić harmonię i stylistyczną spójność wszystkich aranżacji.

Otwarcie The House of Villeroy & Boch w salonie Lublin ul. Głuska 86

Uroczyste otwarcie salonu Pna Hrabia von Boch i Jerzy Przerwa przecinają wstęgęimg-03_640img-04_640img-10_640img-11_640img-12_640