Wolf_2

Mieszkaj wszystkimi zmysłami ...

Dom, w znaczeniu dosłownym, to przystosowany pod względem konstrukcyjnym i użytkowym budynek, przeznaczony do celów mieszkalnych. Ale czy tylko?

Dom powinien być miejscem odpoczynku dla duszy i ciała. Dom to miejsce, w którym spędza się życie. Ma gwarantować bez­pieczeństwo, wygodę i funkcjonalność. Dom jest miejscem, w którym dorastamy, rozwijamy się, uczymy się życia, odpoczywamy po ciężkim dniu w pracy; to miejsce, w którym dojrzewają pomysły i spełniają się marzenia. Domy Wolfa stawiają czoła tym wyzwa­niom, są ciepłe, wygodne i idą z duchem czasu. Charakteryzują się perfekcyjnie dopracowaną i stale udoskonalaną technologią budowy, która spełnia oczekiwania w zakresie ograniczenia kosztów eksploatacji. Obok energooszczędności gwarantujemy pełną swobodę w wyborze architektury i aranżacji.

Koncepcja Wolf'owskiego domu funkcjonuje już ponad 45 lat. Międzynarodowy koncern z siedzibami w Austrii i Niemczech każdego roku przekazuje klucze do nowego domu blisko 700 Klientom. Nad przebiegiem realizacji inwestycji czuwa ponad 2.500 wykwalifikowanych specjalistów. Mogą Państwo wybrać projekt z bogatej oferty gotowych projektów lub zaprojektować z nami swój pomysł. Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie, budujemy dla Państwa w zakresie od "domu z zewnątrz na gotowo" po zaawansowany stan deweloperski.

Wysoka jakość prefabrykatów oraz precyzyjny montaż według rygorystycznych norm gwarantują długą żywotność domu. To stanowi o tym, że budowa prefabrykowanych obiektów drewnianych nie ustepuje tradycyjnym technologiom. Wręcz przeciwnie - redukcja kosztów eksploatacji nawet do 90%, jak również znakomita izolacja termiczna i akustyczna, odróżniają nasze domy od innych.

Ekologiczne materiały budowlane wspierają przyjazny mikroklimat panujący w domu. W naszych domach stosujemy technologię na najwyższym poziomie oraz korzystamy z wszelkich dostępnych na rynku źródeł energii odnawialnej. Ponadto oferujemy zaawanso­waną automatykę budynku inteligentnego gwarantującą ograniczenie zużycia energii elektrycznej, ogrzewania i innych mediów.

Jeszcze nigdy budowanie solidnych i ekologicznych domów nie było tak proste!